LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU FINAŁOWEGO

Drodzy Uczestnicy!

Poniżej prezentujemy listę uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do etapu finałowego XIII edycji Konkursu Papieskiego „Patriotyzm Karola Wojtyły 1920-2005”, który odbędzie się dnia 3 czerwca 2017 roku.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym oraz  życzymy owocnych przygotowań przed ostatnim etapem konkursowych zmagań!

REGION GDAŃSK

  • Jerzy Dziemiński, Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie
  • Martyna Kosiedowska, I Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach
  • Paweł Łukowski, I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim
  • Magdalena Szczepańska, Zespół Szkół w Lubawie
  • Damian Szymański, Technikum w Przodkowie

REGION KATOWICE

  • Małgorzata Balcerzak, Liceum Ogólnokształcące w Pawłowicach
  • Ewelina Bywalec, VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
  • Angelika Kaczmarek, Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Częstochowie
  • Mateusz Michalik, V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku- Białej
  • Błażej Palka, VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach

REGION KRAKÓW

  • Jadwiga Kędra, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  • Alicja Kozłowska, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
  • Karolina Pasierb, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  • Jadwiga Pelc, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  • Weronika Siwek, III Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
  • Kacper Woźniak, Liceum Ogólnokształcące Nr III w Kętach

REGION LUBLIN

  • Marika Boroń, II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach  
  • Sylwia Bryła, III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
  • Katarzyna Cąkała, Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Technikum Nr 3
  • Szymon Gawior, II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
  • Dominika Matacz, V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie           
  • Ewelina Mączka, III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie  
  • Agnieszka Okoń, Technikum Mechaniczno - Elektryczne w Biłgoraju                 

REGION ŁÓDŹ

  • Julita Domiziak, Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
  • Michał Góral, Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
  • Wiktor Krasiński, Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
  • Anna Kubiak, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rawie Mazowieckiej
  • Karolina Pięczek, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rawie Mazowieckiej
  • Oskar Szymczakowski, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rawie Mazowieckiej
  • Seweryn Walczak, Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rawie Mazowieckiej

REGION POZNAŃ

  • Dariusz Jastrzębski, Technikum dla młodzieży w Sompolnie
  • Sławomir Knopp, IX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  • Stanisław Kolecki, Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  • Julia Kwiatkowska, Liceum Ogólnokształcące w Kole
  • Dawid Staszak, I Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Koninie
  • Beata Szotkiewicz, Liceum Ogólnokształcące w Miejskiej Górce
  • Ewelina Wawrzyniak, Technikum Ekonomiczne w Kaliszu

REGION TORUŃ

  • Karolina Kufel, Technikum Ekonomiczne Mogilno
  • Paulina Lorczak, Zespół Szkół w Mogilnie
  • Przemysław Megger, I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu
  • Oliwia Sobiesiak, Zespół Szkół w Mogilnie
  • Weronika Wańkowicz, Zespół Szkół w Mogilnie

REGION WARSZAWA

  • Przemysław Chmielewski, I Liceum Ogólnokształcące w Płońsku
  • Weronika Hrynkiewicz, XII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  • Elżbieta Kaczorowska, Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku
  • Maciej Łebkowski, II Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowie
  • Łukasz Sitkowski, Liceum Ogólnokształcące w Mińsku Mazowieckim
  • Dawid Świstak, Liceum Ogólnokształcące w Solcu nad Wisłą

REGION WROCŁAW

  • Laura Barawons, II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
  • Klaudia Dzedzej, Technikum Nr 3 w Bolesławcu
  • Paweł Korbut, Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
  • Marzena Kulikowska, II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu
  • Konrad Masłowski, Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu

 

Mecenasi

  • Fundacja KGHM Polska Miedź
  • Fundacja PZU
  • Narodowe Centrum Kultury
  • Clico Sp z o. o
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Patronat Honorowy

  • Abp Wojciech Polak Prymas Polski
  • Kard. Stanisław Dziwisz
  • Abp Marek Jędraszewski
    Metropolita krakowski
  • Kard. Kazimierz Nycz
    Metropolita warszawski
  • Anna Zalewska
    Minister Edukacji Narodowej
  • J.E. Aleksaner hr. Tarnowski
    Prezydent Zakonu Kawalerów Maltańskich
  • Związek Harcerstwa Polskiego
  • Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia



Współorganizatorzy

  • Centrum Myśli Jana Pawła II
  • Biuro Podróży Krakturs
  • Cafe Misja
  • Instytut Jana Pawła II KUL
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

Media

  • Gość Niedzielny
  • W Drodze
  • Katolicka Agencja Informacyjna
  • Miłujcie się
  • Przewodnik katolicki
  • Dominikanie.pl
  • Deon.pl
  • Aleteia.pl

 

Wyślij wiadomość

WYŚLIJ