LISTA FINALISTÓW XV EDYCJI KONKURSU PAPIESKIEGO

Poniżej przedstawiamy listę finalistów XV edycji Konkursu Papiesiego w poszczególnych regionach:

Gdańsk — dla uczniów z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego;

Małgorzata Dettlaff, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Gdynia,

Paweł Łukowski, I Liceum Ogólnokształcące Starogard Gdański,

Natalia Maliszewska 

Maria Mikulska, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi; Gdynia International Baccalaureate Organization World School No. 0704 - Diploma Programme,

Laura Pawelczyk, Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Marka Słupsk.

Katowice — dla uczniów z województwa śląskiego;

Julia Bacior, LO im. mjr Henryka Sucharskiego w Myszkowie,

Laura Czerwińska, I LO im Juliusza Słowackiego w Częstochowie,

Natalia Hanusek, I LO im. Karola Miarki w Żorach,

Patrycja Leszczyńska, I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie,

Paulina Massopust, I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie,

Beata Sowa, I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim.

 

Kraków — dla uczniów z województwa małopolskiego i podkarpackiego;

Kamil Rojek III Liceum Ogólbokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie,

Karolina Świerk, III Liceum Ogólbokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie,

Klaudia Zelek,  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej,

Kinga Mazgaj, Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie.

 

Lublin — dla uczniów z województwa lubelskiego i świętokrzyskiego;

Karolina Krzemińska XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie,

Kinga Cukrowska I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie,

Adam Szymański III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie,

Piotr Michalski II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach,

Katarzyna Zielińska Liceum Ogólnokształcące w Poniatowej,

Kacper Bernat  II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach.

 

Poznań — dla uczniów z województwa wielkopolskiego, lubuskiego i

zachodniopomorskiego;

Weronika Guder, I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie,

Daria Rak, Zespół Szkół w Sierakowie im. prof. Maksymiliana Siły-Nowickiego,

Natalia Tamborska, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie,

Zuzanna Kołata, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie.

 

Toruń — dla uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego;

Adam Piętowski Zespół Szkół Katolickich we Włocławku,

Michał Karłowski Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu,

Joanna Elszkowska III Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu,

Oliwia Chojnacka III Liceum Ogólnokształcące we Włocławku,   

Antonina Ratajczyk III Liceum Ogólnokształcące we Włocławku,

Adam Śliwowski Zespół Szkół Katolickich we Włocławku.

 

Warszawa — dla uczniów z województwa mazowieckiego i podlaskiego;

Jakub Korycki Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,

Julia Mączyńska CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w Warszawie,

Matylda Tymolewska VIII LO im. Władysława IV w Warszawie,

Wiktoria Jabłońska XII LO im. Henryka Sienkiewicza, Warszawa,

Piotr Gala II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie,

Julia Słomczewska CXXII liceum ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki w Warszawie.

 
Wrocław — dla uczniów z województwa dolnośląskiego i opolskiego;

Maja Mitura II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu,

Jan Baranowski I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy,

Michał Drzewiecki Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu,

Oktawia Ludkiewicz Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu,

Dawid Ruciński Technikum Nr 3 w Bolesławcu,

Klaudia Sułkowska II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu,

Laura Olbrych Technikum Nr 3 w Bolesławcu.

Łódź — dla uczniów z województwa łódzkiego;

Adrianna Matyja SZSO im A. Mickiewicza w Bełchatowie,

Martyna Kapusta Technikum nr 4 im. W. Grabskiego w Łowiczu,

Artur Ciąpała IV LO im. W. Grabskiego w Łowiczu,

Małgorzata Pągowska LO im. B. Prusa w Skierniewicach,

Julia Pawicka LO w Poddębicach,

Maciej Urbanik IV LO im. Z. Herberta w Bełchatowie,

Małgorzata Latoszewska IVLO im. W. Grabskiego w Łowiczu,

Hubert Skowronek Technikum nr 4 im. W. Grabskiego w Łowiczu.

Serdecznie gratulujemy!

Mecenasi

  • Fundacja PZU
  • Clico Sp z o. o
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu;
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Wydawnictwo ZNAK

Patronat Honorowy

  • Abp Wojciech Polak Prymas Polski
  • Kard. Stanisław Dziwisz
  • Abp Marek Jędraszewski
    Metropolita krakowski
  • Kard. Kazimierz Nycz
    Metropolita warszawski
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzitwa Narodowego
  • Prezydent Zakonu Kawalerów Maltańskich
  • Związek Harcerstwa Polskiego



Współorganizatorzy

  • Centrum Myśli Jana Pawła II
  • Biuro Podróży Krakturs
  • Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia
  • Cafe Misja
  • Instytut Jana Pawła II KUL
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Media

  • Rzeczpospolita
  • Gość Niedzielny
  • Niedziela
  • W Drodze
  • Katolicka Agencja Informacyjna
  • Przewodnik katolicki
  • Wzrastanie
  • Radio Plus
  • Dominikanie.pl
  • Deon.pl
  • Aleteia.pl
  • 2RYBY.PL
  • Franciszkańska3.pl
  • Strefa Katechety

 

Wyślij wiadomość

WYŚLIJ