Poniżej przedstawiamy listę finalistów XV edycji Konkursu Papiesiego w poszczególnych regionach:


Kraków  
Gabriela Bal II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy
Małgorzata Czaja II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy
Zuzanna Fijołek II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy
Kamil Rojek III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
Gdańsk  
Małgorzata Dettlaff Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
Natalia Maliszewska Technikum w Bartoszycach
Natalia Piór Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Gębika w Kwidzynie
Poznań  
Dominik Czyż Liceum Ogólnokształcące w Kole
Magdalena Kwiatkowska Liceum Ogólnokształcące w Kole
Monika Miętkiewska III Liceum w Koninie
Mateusz Orlikowski Technikum Zawodowe nr 1 w ZS nr 1 w Koszalinie
Toruń  
Michał Karłowski Liceum Akademickie w Toruniu
Katarzyna Kurkiewicz Liceum Profilowane w Radziejowie
Piotr Pawelec  Technikum w Świecie
Magdalena Piotrowska  I Liceum Ogólnokształcące w Świecie
Natalia Wzorek I Liceum Ogólnokształcące w Świecie
Agnieszka Tarczyńska III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Katowice  
Aleksandra Bolek VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
Weronika Gonsior VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
Beata Sowa I Liceum Ogólnokształcące
Wiktoria Szymańska I Liceum Ogólnokształcące
Dawid Zduńczyk Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
Łódź  
Weronika Bogus Technikum NR 4 w Łowiczu
Bartosz Brejnak LO im. B. Prusa w Skierniewicach
Jakub Galiński IV Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Grabskiego w Łowiczu
Mateusz Kubica Technikum NR 4 w Łowiczu
Karol Miłkowski VI LO im. Z. Herberta w Bełchatowie
Julia Popławska LO im. B. Prusa w Skierniewicach
Łukasz Wojciechowski Technikum NR 4 w Łowiczu
Warszawa  
Natalia Brodowska IV Liceum Ogólnokształcące w Radomiu
Mateusz Bukowski I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach
Łukasz Dąbrowski Technikum Nr 1 w Garwolinie
Gabriela Lipiec IV Liceum Ogólnokształcące w Radomiu
Marlena Sobierajska CXIX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
Lublin  
Weronika Jedynak II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
Izabela Kuranc III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Aleksandra Strąk I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach
Maksymilian Wieczorski III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Wiktoria Wójcik III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Wrocław  
Julia Baran II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2
Szymon Cybulski Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Zawadzkiem
Michał Drzewiecki Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
Rafał Kruszyna Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
Izabela Kucia Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu
Igor Radecki  Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu


Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!!!

Partner

  • PZU

Mecenasi

  • Clico Sp. z o.o.
  • Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Wydawnictwo ZNAK

Patronat Honorowy

Wyślij wiadomość

WYŚLIJ